Přejít k hlavnímu obsahu

2023

2023

Zpřístupňování informací podle § 30 odst. 1 písm. f) zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší
Podané žádosti o závazné stanovisko a povolení provozu a závazná stanoviska a povolení, která byla vydána na základě těchto žádostí

Vysvětlivky - předmět žádosti:

PP Povolení provozu (ZOO - §11 odst. 2 písm. d)
PP-Z Změna povolení provozu
ZSU Závazné stanovisko k umístění stavby  (ZOO - §11 odst. 2 písm. b)
ZSS Závazné stanovisko ke stavbě a změny stavby  (ZOO - §11 odst. 2 písm. c)

Vysvětlivky - způsob vyřízení:

R Rozhodnutí
ZS Závazné stanovisko
VYJ Vyjádření, sdělení, apod.
USN Usnesení

Vysvětlivky - ostatní:

NPM Nabytí právní moci
SPŘ Zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
ZOO Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, v platném znění
1)  ZS, VYJ - datum vydání; R, USN - datum NPM

Datum podání Provozovatel Provozovna Předmět                   žádosti Kód               zdrojů Vyřízení Úřední osoba
Obchodní jméno IČO 1) Datum Způsob Pozn.
19.12.2022 Equidomus s.r.o. 26096820 Pila Dráchov, Dráchov č.p. 45, 392 01 Soběslav ZSU, ZSS 1.2., 3.6., 7.7. 06.04.2023 ZS bylo přerušeno zdstu
21.12.2022 MBM WESTRA s.r.o. 60066130 Sousedovice 61, 386 01 Strakonice PP-Z 4.12. 04.02.2023 R   zdstu
27.12.2023 Městys Ledenice 00245135 kompostárna Ledenice PP-Z 2.3.   R ukončení provozu irko
02.01.2023 Zemědělská společnost Dubné a.s. 26030993 Žabovřesky 114, 373 41 Hluboká nad Vltavou PP-Z 3.1. 18.02.2023 R   dava
04.01.2023 AGRO, dužstvo Záhoří 49023233 Farma pro skot - Chrastiny ZSU, ZSS 8. 30.01.2023 ZS   dava
12.01.2023 Motor Jikov strojírenská, Soběslav 25165020 komnzervace-odmašťování   4.12.   S ukončení provozu irko
16.01.2023 Polanský Lubomír 12327182 lokality Jč kraje PP 5.11. 22.02.2023 R   anra
17.01.2023 Vishay ELECTRONIC spol. s r.o. 40509044 kotelna - provozovna Paštická 1243, Blatná PP-Z 1.1.   R   irko
18.01.2023 MARENT DEMOLICE s.r.o. 26390931 lokality Jč kraje PP 5.11. 06.04.2023 R   anra
18.01.2023 MAMUT marina s.r.o. 03482979 lokality Jč kraje PP 5.11. 23.03.2023 R   anra
20.01.2023 TS Města Nová Bystřice, s.r.o. 25185691 Kompostárna Nová Bystřice PP-Z 2.3. 25.02.2023 R   anra
23.01.2023 Fronius Česká republika s.r.o. 15887022 Tovární 170, Český Krumlov PP-Z   11.4. R   irko
23.01.2023 Mydlářka a. s. 46356142 Chov prasat, Jeníčkova Lhota ZSU 8. 13.02.2023 ZS   dava
23.01.2023 HOCHTIEF CZ a.s. 46678468 Betonárna České Budějovice, Okružní PP 5.11. 03.03.2023 R   anra
24.01.2023 LAMA servis, s.r.o. 04328566 Kompostárna Turovec PP-Z 2.3. 12.04.2023 R   anra
24.01.2023 Škrobárny Pelhřimov a.s. 60071206 kotelna PP 1.1.   R   irko
25.01.2023 Jihostroj a.s. 46678212 Velešín, kalírna Pp-Z 11.4.   R   irko
26.01.2023 SOBOS CZ spol. s r.o. 27725928 lokality Jč kraje PP 5.11. 14.03.2023 R   anra
24.01.2023 GRAFOBLA BOHEMIA s.r.o. 62503758 Ofsetová tiskárna Holubov 52, 382 03 Křemže PP-Z 9.1. 09.08.2023 R Bylo přerušeno zdstu
27.01.2023 Vodárenská správa Písek s.r.o. 28083610 Čov Písek - spoluspalování kalů PP-Z 3.1.   R   irko
27.01.2023 Avízo s.r.o., Zliv 25181700 Bezdrevská, 769, Zliv Pp-Z 6.5.   R   irko
02.02.2023 KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o. 60647621 ČS PHM Konopiště 43 PP 10.2. 02.03.2023 USN zpětvzetí žádosti zdstu
03.02.2023 ČEVAK a.s. 60849657 ČOV České Budějovice PP-Z 1.2. 16.03.2023 R   zdstu
06.02.2023 Správa železnic, státní organizace 70994234 Mobilní zařízení k.ú. Hrdějovice a Hosín ZSU, ZSS 5.11., 1.1. 14.03.2023 ZS   zdstu
07.02.2023 PERFECTCLOSE s.r.o. 07214774 lokality Jč kraje PP 5.11. 17.03.2023 R   anra
08.02.2023 JAKOPEM s.r.o. 06884644 lokality Jč kraje PP 5.11. 19.05.2023 R   anra
08.02.2023 OM PROTIVÍN a.s. 25164562 Švermova 349, 398 11 Protivín PP-Z 4.13. 04.03.2023 R   zdstu
10.02.2023 Zemědělské družstvo  Bělčice,  00113212 BPS Bělčice PP-Z 1.2.   ZS   irko
10.02.2023 Enext s.r.o. 03216616  areál BPS Jarošovice, dieselagregát ZSU, ZSS 1,2,   ZS   irko
10.02.2023 Metrostav infrastructure a.s. 24204005 lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
13.02.2023 PEVARO s.r.o. Novohradská 736/36, ČB 28113080  Lomnice nad Lužnicí ZSS, ZSU 3.1.   ZS   irko
13.02.2023 EXTECON s.r.o. 05249805 lakovna Všemyslice  PP-Z 9.9. 15.03.2023 R   anra
13.02.2023 STRABAG Asfalt s.r.o. 25186183 Obalovna Těšovice PP-Z 5.14. 05.05.2023 R   anra
10.02.2023 Zemědělské družstvo Mojné 60838451 Mojné 72, 382 32 Velešín ZSU 8. 08.03.2023 ZS   dava
16.02.2023 Zemědělské družsvto Bernartice 00112224 Středisko živočišné výroby Bernartice ZSU, ZSS 8. 14.03.2023 ZS   dava
14.02.2023 Schwan-STABILO ČR, s.r.o.  45280746 Tovární 7, 381 01 Český Krumlov ZSU, ZSS 1.1. 23.02.2023 ZS   zdstu
14.02.2023 Mondi Bupak s.r.o. 45022534 Papírenská 587/41, 370 01 České Budějovice PP-Z 9.3. 23.03.2023 R   zdstu
23.02.2023 GK- Mont s.r.o., Horní planá 26079313 lakovna PP 9.8.   R   irko
23.02.2023 ACO Industries Tábor s.r.o. 26033976 Průmyslová 1158 391 02 Sezimovo Ústí PP-Z 9.19., 1.4. 12.04.2023 R   zdstu
28.02.2023 STRABAG Asfalt s.r.o. 25186183 Obalovna Těšovice PP-Z 5.14.       anra
17.02.2023 REPROGEN, a.s. 46678450 Farma Želeč u Tábora ZSS 8. 16.03.2023 ZS   dava
01.03.2023 Štěpán Netík - Netěchovice 65988345 Netěchovice 783/2 a 784/14 ZSU, ZSS 1.2. 31.03.2023 ZS   dava
05.03.2023 Peroutka DopStav Ostrava s.r.o. 22982655 lokality Jč kraje PP 5.11. 22.04.2023 R   anra
07.03.2023 Obec Dešná 00246492 Kotelna CZT Dešná PP-Z 1.1. 01.04.2023 R   zdstu
06.03.2023 C.D.K.K. Investment s.r.o. 4646291 skladový areál Ševětín ZSU 1.2.   ZS   irko
06.03.2023 EG.D, a.s. 28085400 VVTL RS Lodhéřov PP-Z 1.1. 22.04.2023 R   dava
07.03.2023 ENVISTONE, spol. s r.o. 2876630 lokality Jč kraje PP 5.11. 05.05.2023 r   anra
01.03.2023 efco cz s.r.o. 62497553 Tř. Československé armády 839, 391 81 Veselí n. Luž. PP-Z 1.1. 06.03.2023 VYJ   zdstu
09.03.2023 efco cz s.r.o. 62497553 Tř. Československé armády 839, 391 81 Veselí n. Luž. PP-Z 1.1. 05.05.2023 R   zdstu
14.03.2023 MEDISIZE CZ, s.r.o. 26045354 Tovární 560, 374 01 Trhové Sviny PP-Z 6.5. 27.04.2023 R   zdstu
13.03.2023 MTC-invest s.r.o. 27126544 KGJ pro ČEPS ZSU  1.2.   ZS   irko
17.03.2023 Štěpán Netík - Netěchovice 14 65988345 BPS Jarošovice II PP-Z 1.2.; 3,7   R   irko
23.03.2023 DELTA Kardašova Řečice, a.s. 25158651 Husova 537, 378 21 Kardašova Řečice PP-Z 1.1.       anra
28.03.2023 Vishay Elektronic spol. s r.o. 40509044 Paštická 1096, Blatná, Výměna hořáků PP-Z 1.1.   R   irko
29.03.2023 HORKON s.r.o. 26864070 lokality Jč kraje PP-Z 5.11. 06.05.2023 R   anra
29.03.2023 ICOM transport a.s. 46346040 ČS PHM ICOM transport, 9. května 454, Dačice PP 10.2. 23.05.2023 R   dava
30.03.2023 AGRICO s.r.o.,  Rybářská 671/,  37901 Třeboň   AGRICO s.r.o.,  Rybářská 671/,  37901 Třeboň PP-Z 6.5.   R   irko
31.03.2023 PEVARO s.r.o. Novohradská 736/36, ČB 28113080  Lomnice nad Lužnicí S 3.1.   S stanovisko irko
04.04.2023 Globus ČR, v.o.s. 63473291 ČS PHM GLOBUS České Budějovice PP-Z 10.2. 20.05.2023 R   zdstu
03.04.2023 Agrodružstvo Žimutice 60825928 Zemědělský areál Žimutice PP-Z 3.1., 7.2. 25.05.2023 R   dava
05.04.2023 Husky KTW s.r.o. 26016851 Husky KTW s.r.o., Dolní Pěna , JH PP-Z 6.5.   R   irko
05.04.2023 Mareš Martin 08664498 lokality Jč kraje PP 5.11. 26.05.2023 R   anra
05.04.2023 Frisch Holz - Systembau s.r.o. 25218993 Čs. Armády 540, 391 81 Veselí nad Lužnicí ZSU, ZSS 7.7.       anra
06.04.2023 Schwan-STABILO ČR, s.r.o. 45280746 Tovární 7, Domoradice, 381 01 Český Krumlov ZSS 1.1. 28.04.2023 ZS   zdstu
06.04.2023 DK OPEN, spol. s r.o. 48200620 Pekárna DK OPEN, spol. s r.o., Stránského 2291, 390 02 Tábor PP 1.1. 26.05.2023 R   dava
06.04.2023 Enext s.r.o. 03216616  areál BPS Jarošovice, dieselagregát PP-Z 1.2.   R   irko
11.04.2023 ENERGOFOREST s.r.o. 27506953 Mříč 52, 382 03 Křemže PP-Z 1.1. 10.05.2023 R   anra
12.04.2023 Meta skladovací technika s.r.o. 26020645 Rudolfovská 742/171, ČB PP-Z 3.1., 9.11.   R   irko
06.04.2023 CZ5 Logimac s.r.o. 09763309 Hala Vstřikolisů, Boršov nad Vltavou ZSU, ZSS 6.5. 09.05.2023 ZS   dava
11.04.2023 CIZ-AGRO a.s. 25165551 Sušička obilí v obci Peč PP-Z 3.1.,7.2. 07.06.2023 R   dava
12.04.2023 AGRA Březnice 47237562 lokality Jč kraje PP-Z 8. 02.06.2023 R   dava
14.04.2023 KOSTKA stav s.r.o. 05249805 lokality Jč kraje PP 5.11. 02.06.2023 R   anra
14.04.2023 EXTECON s.r.o. 05344434 Jaselská 635, 375 01 Týn nad Vltavou PP 9.9.       anra
17.04.2023 STANEST, s.r.o. 28087721 Pila Hůrka PP-Z 7.7. 21.09.2023 USN zastavení řízení anra
18.04.2023 Město Veselí nad Lužnicí 00253081 ČOV Veselí nad Lužnicí ZSU, ZSS 2.7. 14.06.2023 ZS bylo přerušeno zdstu
19.04.2023 OnSite Power 4 s.r.o., Šafránkova , Praha 5 06963544 KGJ, Hotel Zvon, ČB ZSS 1.2.   zastaveno   irko
24.04.2023 Engel strojírenská spol. s r.o. 62997219 Českobudějovická 314, 382 41 Kaplice PP-Z 1.4. 07.06.2023 R   zdstu
26.04.2023 KOOPRODUKT a.s. 63906279 Farma Ortvínovice ZSU, ZSS 8. 21.06.2023 ZS prodlouženo kvůli EIA dava
27.04.2023 Laminar Medica (CE) s.r.o. 27066657 Číčenická 1271/II, Vodňany PP-Z 1.1. 03.06.2023 R   anra
02.05.2023 Výrobně obchodní družstvo Kadov 26026155 Zemědělský areál Lnářský Málkov ZSU, ZSS 8. 07.06.2023 ZS   dava
02.05.2023 Zemědělské služby Dynín 60070820 Areál zemědělské služby Dynín ZSU   26.05.2023 VYJ není zdroj dava
03.05.2023 JCČ Strojní dílny s.r.o. 62526060 tryskač, provozovna Homole, č.p. 198 PP-Z 4.12.   R   irko
04.05.2023 Pollmann CZ s.r.o. 13503413 Dolní Skrýchov 115, 377 01 Jindřichův Hradec PP-Z 6.5. 07.06.2023 R   dava
04.05.2023 Zemědělské družstvo Hříšice 00110400 Areál živočišné výroby Hříšice ZSU, ZSS 8. 23.10.2023 ZS bylo přerušeno dava
10.05.2023 Zemědělské obchodní družstvo Kolný 13497464 Areál živočišné výroby - farma Kolný ZSS 8. 08.06.2023 ZS   dava
12.05.2023 ČEZ Energo, s.r.o. 29060109 Plynová kotelna Blatské sídliště - CZT Veselí n.L. PP 1.2. 20.06.2023 R   zdstu
16.05.2023 PT servis konzervárna spol. s r.o. 46352481 PT servis konzervárna spol. s r.o., Purkyňova 1000/4, 390 02 Tábor PP-Z 1.1. 30.06.2023 R   zdstu
16.05.2023 Zemědělské družstvo Chyšky 00112381 chov hospodářských zvířat Ratiboř PP-Z 8. 14.06.2023 R   dava
18.05.2023 Kámen a písek spol. s r.o. 42396158 Kamenolom Krty PP-Z 5.11. 08.07.2023 R   anra
22.05.2023 KOVO FRITZ s.r.o. 28143795 Budějovická 1338 Vodňany ZSU, ZSS 4.12.   R   irko
23.05.2023 RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. 28541049 Pražská 624, 379 01 Třeboň PP-Z 1.1. 24.06.2023 R   zdstu
23.05.2023 HPC Research s.r.o. 29132908 Milevsko, parc. č. 388/1, 388/2, 456/3, 465/10, 1620/7  ZSU, ZSS 6.5.   ZS   irko
24.05.2023 Správa železnic, státní organizace 70994234 Optimalizace trati České Velenice-Veselí nad Lužnicí ZSU, ZSS 5.11. 12.06.2023 ZS bylo přerušeno zdstu
25.05.2023 BAGRO s.r.o. 17243203 lokality Jč kraje PP 5.11. 15.07.2023 R   anra
30.05.2023 VOROstav Pelhřimov spol. s r.o. 06026711 lokality Jč kraje PP 5.11. 20.07.2023 R   anra
31.05.2023 Wotan Forest, a.s. 26060701 Pila Protivín       Vyj není zdroj irko
31.05.2023 KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o.   lokality Jč kraje PP 7.7.   USN zastavení řízení anra
02.06.2023 Gaudlitz Precision s.r.o. 28061811 Borek 40, 380 01 Dačice ZSU, ZSS 6.5. 23.06.2023 ZS   dava
06.06.2023 DMP spol. s r.o. 49022717 Kompostárna Pracejovice ZSS, PP 2.3. 25.07.2023 R   anra
06.06.2023 L&M Halámky a.s. 18032699 Halámky 88, 378 06 Halámky ZSU, ZSS 1.2. 28.06.2023 ZS   dava
07.06.2023 ZEMPO - VOS a.s. 25166271 Strunkovice nad Blanicí 296, 384 26 Strunkovice nad Blanicí ZSU, ZSS 3.1., 7.2. 30.06.2023 ZS   dava
08.06.2023 PEVARO s.r.o. Novohradská 736/36, ČB 28113080 Lomnice nad Lužnicí PP 3.1., 9.10   R   irko
08.06.2023 Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. 26043335 Kompostrána Jindřichův Hradec PP-Z 2.3. 26.07.2023 R   anra
12.06.2023 Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o. 25158732 Plynová kotelna, Rudolfovská tř. 204, 370 01 České Budějovice PP-Z 1.1. 16.06.2023 Vyj. změna provozovatele zdstu
12.06.2023 LB MINERALS, s.r.o. 49702904 Pískovna Halámky - sever ZSU, ZSS 5.11.       anra
12.06.2023 LB MINERALS, s.r.o. 49702904 Pískovna Halámky - jih ZSU, ZSS 5.11.       anra
13.06.2023 RoBiN OIL s.r.o. 49823574 ČS PHM č. 17 Rožmberk PP-Z 10.2. 08.07.2023 R   zdstu
13.06.2023 COLAS CZ, a.s. 26177005 Obalovna Sudoměřice u Bechyně PP-Z 5.14. 21.07.2023 R   anra
13.06.2023 Pivkovice a.s. 25154443 Zemědělský areál Netonice PP 8. 27.07.2023 R bylo přerušeno dava
15.06.2023 BPS Jarošovice s.r.o. 06548661 Jarošovice 281 ZSS 3.7., 1.2.   ZS   irko
19.06.2023 MOL Česká republika, s.r.o. 49450301 ČS PHM MOL 803 Chotýčany D3 in PP 10.2. 20.07.2023 R   zdstu
19.06.2023 MOL Česká republika, s.r.o. 49450301 ČS PHM MOL 803 Chotýčany D3 out PP 10.2. 20.07.2023 R   zdstu
20.06.2023 Škrobárny Pelhřimov a.s. 60071206 Škrobárny Pelhřimov a.s., kotelna PP-Z 1.1.   R   irko
22.06.2023 1. Jihočeský drůbežářský podnik, s.r.o. 62508920 Farma Sviny, k.ú. Sviny ZS   28.06.2023 Vyj není zdroj dava
26.06.2023 TOMEGAS s.r.o.   ČS PHM TOMEGAS Č.Budějovice ul. Strakonická PP 10.2. 20.07.2023 R   zdstu
26.06.2023 Zemědělská společnost Slapy a.s. 00115088 Kompostárna Lom PP 2.3. 18.08.2023 R   anra
28.06.2023 SWIETELSKY stavební s.r.o. 48035599 Obalovna Jindřichův Hradec PP-Z 5.14.   R   anra
29.06.2023 STAVOPLAST KL spol. s r.o. 40740056 lokality Jč kraje PP 5.11.   R   anra
29.06.2023 efco cz s.r.o. 62497553 Nový plynový parní kotel SBK 4,5, Veselí n. L. PP-Z 1.1. 29.07.2023 R   zdstu
01.07.2023 Gelením s.r.o. 04054911 lokality Jč kraje PP 5.11.   R   anra
03.07.2023 fronius Česká republika s.r.o. 15887022 Tovární 170, Český Krumlov PP-Z   11.4. R   irko
03.07.2023 Zemědělské družstvo Čížová 00112283 Zemědělská farma Zlivice ZS   18.07.2023 Vyj není zdroj dava
06.07.2023 ARZ CONSTRUCTION s.r.o. 08700711 lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
17.07.2023 Lesy ČR s.p. - Lesní závod Boubín 42196451 Pilnice Zbytiny ZS-S 7.7.       anra
18.07.2023 GARNET GROUP a.s. 28076290 Kamenolom Ktiš ZS-U 5.11. 23.08.2023 ZS   anra
19.07.2023 Jiří Hanus, Topasová 626/26, Praha 46656961 areál Acond a.s.nový průmyslový areál Milevsko PP 1.2.   R   irko
22.07.2023 OBP servis s.r.o. 04540026 Polyfunkční budova a skladová hala Výrov u Husince ZSU, ZSS 1.1., 4.14. 25.10.2023 USN řízení zastaveno zdstu
28.07.2023 Zemědělské obchodní družstvo Blata 001 09 657 Farma Sedlec ZSU,ZSS 8. 21.08.2023 ZS   dava
01.08.2023 BPS Jarošovice s.r.o. 06548661 Jarošovice 281 ZSS 3.7., 1.2.   ZS   irko
07.08.2023 Recyklace Kladno s.r.o. 17652677 lokality Jč kraje PP 5.11.   R   anra
16.08.2023 Služby města Jindřichův Hradec s.r.o. 26043335 Kompostrána Jindřichův Hradec PP-Z 2.3.       anra
17.08.2023 VITON s.r.o.,  25164953 Planá 90 ZSU,ZSS 1.2.   ZS   irko
25.07.2023 LATTSTAV s.r.o. 26052229 Casino Dolní Dvořiště ZSU, ZSS 1.2. 29.08.2023 ZS   zdstu
16.08.2023 Dřevospol Šťastný Záhoří, spol. s r.o.,  46680802 Dřevospol Šťastný Záhoří, spol. s r.o.,  PP-Z 7.7.   R   irko
23.08.2023 Vodárenská správa Písek s.r.o. 28083610 energetické využití kalů PP-Z 3.1., 1.1.   R   irko
24.08.2023 E.C.D. s.r.o.,  Plavská 1978/7,  37001 Č. Budějovice   výměna diesel agregátů ZSU, ZSS 1.2.   ZS   irko
22.08.2023 C-Energy Planá s.r.o. 25106481 Dieselgenerátorová jednotka DG 3,0 MVA (Teplárna Tábor, TTA1)  ZSU, ZSS 1.2. 21.09.2023 ZS   zdstu
23.08.2023 ICOM transport a.s. 46346040 ČS PHM Dačice, 9. května 454 PP-Z 10.2. 30.09.2023 R   zdstu
06.09.2023 QUINT spol. s r.o. 45023492 Nádražní 124, Katovice PP-Z 4.12. 27.09.2023 USN   zdstu
06.09.2023 SC Czech ABU, s r.o.,  28. října 1069/18, Chomutov 4706781 Albert, Strakonická 1272, ČB PP 1.1.   R   irko
07.09.2023 Eaton Elektrotechnika s.r.o. 49811894 Pražská 89, 378 06 Suchdol nad Lužnicí PP-Z 4.12., 9.11., 1.4. 14.11.2023 R   zdstu
07.09.2023 Eaton Elektrotechnika s.r.o. 49811894 Pražská 89, 378 06 Suchdol nad Lužnicí PP-Z 9.3. 14.11.2023 R   zdstu
07.09.2023 Yanfeng Internationa Automotive Technology Czechia s.r.o. 28739817 Průmyslová 954, 391 11 Planá nad Lužnicí PP-Z 6.5., 9.5., 3.1. 26.10.2023 R   zdstu
08.09.2023 LEGUAN POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o. 25150685 Žíšov 82, veselí nad Lužnicí 391 81 PP-Z 4.12., 9.8.   R   irko
11.09.2023 Viscofan s.r.o. 28021145 záložní dieselagregát Zsu, ZSS 1.2.   ZS   irko
12.09.2023 KERAMOST, a.s. 49901222 Lom Maršov PP-Z 5.11.       anra
12.09.2023 VIALIT SOBĚSLAV  spol. s r.o. 14504456 Obalovna a Kotelna emulgační stanice PP-Z 5.14., 1.1.       anra
12.09.2023 Zeppelin CZ s.r.o. 18627223 lokality Jč kraje PP-Z 5.11.   R   anra
13.09.2023 Miroslav Novotný 45005401 ČS PHM Bechyně, U Vodojemu 991, Bechyně PP 10.2. 12.10.2023 R   zdstu
18.09.2023 Viscofan CZ s.r.o. 26021145 Polygrafie PP-Z 9.3.   R   irko
04.09.2023 Farma Rataje s.r.o. 14079615 Stáj pro skot - Rataje ZSU,ZSS 8. 22.09.2023 ZS   dava
14.09.2023 ERDING, a.s. 25512455 Kotelna Lhenice Sídliště PP-Z 1.1. 27.10.2023 R   dava
17.09.2023 Kámen a písek spol. s r.o. 42396158 Kamenolom Kobylí Hora PP-Z 5.11.   R   anra
20.09.2023 Gienanth Czechia s.r.o. 48201243 Zdíky, 34 PP-Z 4.12.   R   irko
20.09.2023 VS EcoVision s.r.o., Školská 689/20, 110 00 Praha 1 09643320 lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
20.09.2023 TBG České Budějovice spol. s r.o. 25105761 Betonárna a Kotelna Planá PP-Z 5.11., 1.1.   R   anra
22.09.2023 BPS Jarošovice s.r.o. 06548661 Jarošovice 281 PP-Z 1.2., 3.7.   R   irko
22.09.2023 IMG REALITY s.r.o. 27150984 Výrobní hala Liderovice PP 6.5. 27.09.2023 VYJ   zdstu
26.09.2023 Kopuletý Petr, Hluboké 13, Náměšt nad Oslavou   lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
27.09.2023 PEVARO s.r.o. Novohradská 736/36, ČB 28113080 autolakovna Lomnice nad Lužnicí PP 9.10., 3.1.   R   irko
02.10.2023 Pavel Červenka, Na Výsluní 1428, Hluboká n. Vlt. 12329789 BPS Koloměřice PP-Z 1.2., 3.7.   R   irko
09.10.2023 Zemědělské družstvo Libín 48245976 Libín p.č. 827/4 a st. 310 ZSS 8. 23.10.2023 ZS   dava
13.10.2023 IMG REALITY s.r.o. 27150984 Výrobní hala Liderovice ZSU, ZSS 6.5. 30.10.2023 ZS   zdstu
16.10.2023 Dřevospol Šťastný Záhoří, spol. s r.o.,  46680802 Dřevospol Šťastný Záhoří, spol. s r.o.,  PP-Z 7.7.   R   irko
17.10.2023 Zemos Zubčice spol. s r.o. 60825677 BPS Chabičovice PP-Z 1.2., 3.7.   R přerušeno   irko
18.10.2023 Gaudlitz Precision s.r.o. 28061811 Borek 40, 380 01 Dačice PP 6.5. 30.11.2023 R   dava
18.10.2023 GD Druckguss s.r.o. 05486050 Tlakové lití Zn, Vodňany PP-Z 4.10. 23.01.2024 R   zdstu
21.09.2023 Zemědělská společnost Dubné a.s. 26030993 k.ú.: Křenovice u Dubného, parc. č. st. 98, 803/4 ZSU,ZSS 8.   ZS bylo přerušeno dava
22.09.2023 Zemědělská společnost Dubné a.s. 26030993 k.ú.: Křenovice u Dubného, parc. č. 1164/1, 1164/2 ZSU, ZSS   23.10.2023 Vyj není zdroj dava
26.09.2023 Petr Kopuletý 41548850 lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
23.10.2023 RUMPOLD s.r.o. 61459364 Spalovan odpadů Strakonice PP-Z 2.1. 21.12.2023 R   zdstu
26.10.2023 Shell Czech Republic a.s. 14890554 ČS PHM Krsice D4, pravá odpočívka ZSU, ZSS 10.2. 03.11.2023 ZS   zdstu
26.10.2023 Shell Czech Republic a.s. 14890554 ČS PHM Krsice D4, levá odpočívka ZSU, ZSS 10.2. 03.11.2023 ZS   zdstu
27.10.2023 Město Milevsko 00249831 ČOV Milevsko ZSU, ZSS 2.7. 21.11.2023 ZS   zdstu
29.10.2023 Čížek Ladislav 10322159 Kompostárna Střítež ZSU, ZSS 2.3.       anra
29.10.2023 Skořepa Václav 01327909 Kompostárna Skopytce ZSU, ZSS 2.3.       anra
30.10.2023 MOL Česká republika, s.r.o. 49450301 ČS PHM MOL383 Prachatice PP-Z 10.2. 24.11.2023 R   zdstu
30.10.2023 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. 26095157 Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. PP 1.1.,1.2. 21.12.2023 R   dava
30.10.2023 Bioprofit s.r.o. 260 17 377 BPS Chroboly II PP-Z 1.2., 3.7.   R přerušeno   irko
30.10.2023 ZEOS Bioplyn s.r.o. 29103207 BPS Strunkovice nad Blanicí PP-Z 1.2., 3.7.   R přerušeno   irko
01.11.2023 Denios s.r.o. 251178831 Denios Strakonice PP 1.1.   R   irko
03.11.2023 Cisterciácké opatství Vyšší Brod 00476684 Pila Hrudkov PP 7.7.       anra
06.11.2023 VGP Park České Budějovice a.s. 06085547 Požární dieselčerpadla, Technologický park Č.B. ZSU, ZSS 1.2. 08.11.2023 ZS   zdstu
06.11.2023 Jihočeské katolické lesy s.r.o.   Kamenolom Hosín ZSS 5.11.       anra
06.11.2023 DIWENDYS s.r.o.   Kompostárna Hůry ZSU 2.3.       anra
07.11.2023 SWIETELSKY stavební s.r.o. 48035599 lokality Jč kraje PP 5.11.       anra
09.11.2023 LEGUAN POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o. 25150685 Žíšov 82, veselí nad Lužnicí 391 81 PP-Z 4.12., 9.8.   R opravné R irko
10.11.2023 Vodárenská správa Písek s.r.o. 28083610 energetické využití kalů PP-Z 3.1., 1.1.   USN zastavení řízení irko
14.11.2023 NEMA, spol. s r.o.