Setkání s orlem - nová kniha již k dostání
Jihočeský kraj představil novou publikaci Setkání s orlem od biologa a fotografa RNDr. Jana Ševčíka, který se dlouhodobě věnuje ochraně přírody na Třeboňsku. Kniha přináší výběr 120 unikátních fotografií orla mořského doplněných odbornými i osobními texty o jeho životě, návratu do krajiny a ochraně.
Knihu lze zakoupit v Zoo Hluboká – Ohrada a v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích.