rok 2020

Zpřístupňování informací podle § 30 odst. 1 písm. f) zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší

Podané žádosti o závazné stanovisko a povolení provozu a závazná stanoviska a povolení, která byla vydána na základě těchto žádostí

Vysvětlivky - předmět žádosti:

PP Povolení provozu (ZOO - §11 odst. 2 písm. d)
ZSU Závazné stanovisko k umístění stavby  (ZOO - §11 odst. 2 písm. b)
ZSS Závazné stanovisko ke stavbě a změny stavby  (ZOO - §11 odst. 2 písm. c)

Vysvětlivky - způsob vyřízení:

R Rozhodnutí
ZS Závazné stanovisko
VYJ Vyjádření, sdělení, apod.
USN Usnesení

Vysvětlivky - ostatní:

NPM Nabytí právní moci
SPŘ Zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
ZOO Zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, v platném znění
1)  ZS, VYJ - datum vydání; R, USN - datum NPM
 
Datum podání Provozovatel Provozovna Předmět                   žádosti Kód               zdrojů Vyřízení Úřední osoba
Obchodní jméno IČO 1) Datum Způsob Pozn.
19.12.2019 ACO Indutries Tábor s.r.o. 260 33 946 Planá nad Lužnicí  PP-Z 1.4., 1.19. 05.03.2020 R   masv
20.12.2019 Teplárna Písek, a.s. 608 26 801 Plynová kotelna - U Výstaviště PP 1.1. 07.02.2020 R   masv
23.12.2019 E.ON Distribuce, a.s. 280 85 400 Plynová kotelna Dub PP-Z 1.1., 1.2. 12.02.2020 R   masv
23.12.2019 E.ON Energie, a.s. 260 78 201 Teplárna Mydlovary PP-Z 1.1. 29.02.2020 R   masv
27.12.2019 KM - PRONA, a.s. 25479733 ČS PHM Čkyně čp. 327 PP 10.2. 29.01.2020 R   zdstu
30.12.2019 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. 62502433 plynová kotelna Italská ul,. Prachatice PP-Z 1.1. 06.02.2020     irko
30.12.2020 Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. 625 02 433 kotelna PP 1.1.   R   irko
03.01.2020 Nemocnice Strakonice, a.s. 260 95 181 Plynová kotelna ZSS 1.1. 11.02.2020 ZS   masv
06.01.2020 Technické služby Města Nová Bystřice, s.r.o. 25185691 Kompostárna Nová Bystřice PP 7.7. 17.03.2020 R   anra
07.01.2020 NET4GAS, s.r.o.,  27260364 Plynová kotelna ZS 1.1.   ZS   irko
07.01.2020 E.ON Energie, a.s. 260 78 201 kogenerační jednotka Chlulm u Třeboně ZSS 1.2. 14.01.2020 ZS   masv
08.01.2020 Eneris s.r.o. 27648800 Skládka TKO Vydlaby PP-Z 1.2. 08.02.2020 R   anra
08.01.2020 Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici 000 31 861 Plynová kotelna PP 1.1. 01.02.2020 R   masv
09.01.2020 Družina spol. s r.o.  472 38 933 Sladovna Tábor (pražiče sladu) ZSS 1.1. 15.01.2020 ZS   masv
13.01.2020 TERBA s.r.o. 25658042 Skládka TKO Růžov PP-Z 1.2. 08.02.2020 R   anra
17.01.2020 Českomoravský štěrk, a.s. 25502247 Dobývací prostor Řípec ZSS 5.11. 20.02.2020 ZS   anra
19.02.2020 M-TECHNIKA s.r.o., Prachatice 25167405 Vytápění lakovny PP 1.4. 05.05.2020 R   irko
21.01.2020 Ing. Martin Novák 168 47 547 BPS Obora PP-Z 1.2., 3.7. 10.03.2020 R   masv
22.01.2020 ENERGY QUATTRO s.r.o. 24762814 parc. č.: 9/12, k.ú. Černá v Pošumaví PP 7.7.       anra
22.01.2020 VITON s.r.o., Třída Čs. Armády 167, Veselí nad Lužnicí 25164953 Výroba nátěrových hmot PP 1.1., 9.20. 21.02.2020 R   irko
22.01.2020 CARTHAMUS a.s. 270 62 970 Energoblok Domoradice PP-Z 1.1. 18.03.2020 R   masv
23.01.2020 Čevak České Budějovice, Severní 8   ČOV ČB PP-oprava 1.1. 14.02.2020     irko
22.01.2020 VITON s.r.o., Třída Čs. Armády 167, Veselí nad Lužnicí 25164953 výroba nátěrových hmot PP 1.1., 9.20. 21.02.2020     irko
29.01.2020 GW JIHOTRANS a.s. 04356411 Pekárenská 255/77, 370 04 České Budějovice PP-Z 1.1., 9.10. 03.03.2020 R   zdstu
31.01.2020 AGRO-LA spol. s r.o. 466 82 325 Plynová kotelna - Jindřichův Hradec  PP 1.1. 24.03.2020 R   masv
04.02.2020 ZD Pluhův Žďár 001 10 663 Farma Pluhův Žďár PP-Z 8. 24.03.2020 R   masv
05.02.2020 Motor Jikov strojírenská a.s. Soběslav, Zátkova 495, Soběslav 25165020 Povrchová úprava kovů PP-Z 4.12. 01.04.2020 R   irko
06.02.2020 OnSite Power s.r.o. 246 71 282 KGJ - hotel Palcát ZSU+ZSS 1.2. 27.04.2020 ZS   masv
04.02.2020 ZD Pluhův Žďár 001 10 663 Farma Klenov PP-Z 8. 24.03.2020 R   masv
05.02.2020 Motor Jikov strojírenská a.s. Soběslav, Zátkova 495, Soběslav   Snížení kapacity zdroje PP-Z 4.13.       irko
06.02.2020 Technické služby Města Nová Bystřice, s.r.o. 25185691 Kompostárna Nová Bystřice PP-Z 2.3. 17.03.2020 R   anra
07.02.2020 Jihotech s.r.o., Homole 198, 370 01   Jihotech s.r.o., Homole - lakovna ZSS 9.8.       irko
14.02.2020 Greiner Perfoam s.r.o. 63908514 Greiner Perfoam s.r.o., Vožická 602, 390 02 Tábor pp 9.6., 6.5. 28.03.2020 R   zdstu
19.02.2020 M - Technika s.r.o., Prachatice, Průmyslová II/917   M - Technika s.r.o - hořáky lakovacích boxů PP 1.4.       irko
17.02.2020 Okresní soud v Českých Budějovicích 00024627 Justiční areál OS v Č.Budějovicích ZSU+ZSS 1.2. 27.02.2020 ZS   zdstu
05.02.2020 MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., Zátkova 495, 392 01 Soběslav 25165020 Povrchová úprava kovů PP 4.12.   R   irko
07.02.2020 Jihotech s.r.o., Homole 198, 370 01 5097681 Lakovna ZS 1.4., 9.8. 14.04.2020 ZS   irko
17.02.2020 Domov Libníč a Centrum sociálních služeb Empatie 006 66 271 Plynová kotelna Libníč PP 1.1. 25.03.2020 R   masv
20.02.2020 ZOD Předslavice 001 13 913 Farma Litochovice ZSU+ZSS 8. 05.03.2020 ZS   masv
20.02.2020 Nábytek Švec s.r.o.   parc. č. 397/17 a 393/2, k.ú. Náchod u Tábora ZSU+ZSS 7.7.       anra
25.02.2020 PRODEMI s.r.o. 05651760 lokality Jč kraje PP 5.11. 08.04.2020 R   anra
26.02.2020 ČEPS, a.s. Elektrárenská 774/2, Praha 10   transformovna Kočín, Dříteň 60, 373 51 PP 1.2.       irko
26.02.2020 Animo Žatec, a.s. 000 44 628 Farma Sedlice - zpopelňovací zařízení ZSU 7.15. 30.03.2020 ZS   masv
02.03.2020 STRABAG Asfalt s.r.o. 25186183 Obalovna Písek ZSS 5.14. 27.03.2020 ZS   anra
28.02.2020 Linde Pohony s.r.o., Tovární 118, Č. Krumlov 47252103 Linde Pohony s.r.o., Tovární 118, Č. Krumlov PP 9.8.       irko
04.03.2020 STRABAG Asfalt s.r.o. 25186183 Obalovna Soběslav PP-Z 5.14. 18.04.2020 R   anra
04.03.2020 Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže 00109959 Kompostárna Chlum u Křemže PP 2.3.       anra
06.03.2020 Obec Mečichov 00251470 Kompostárna Mečichov PP 2.3. 15.05.2020 R   anra
06.03.2020 JK Machinery, s.r.o. 27447472 Lakovna JK Machinery, Chýnovská 2420, 390 02 Tábor ZSU 9.8. 16.04.2020 ZS   zdstu
26.02.2020 ČEPS, a.s. Elektrárenská 774/2, Praha 10 25702556 transformovna Kočín, Dříteň 60, 373 51 PP 1.2. 25.03.2020 R   irko
28.02.2020 Linde Pohony s.r.o., Tovární 118, Č. Krumlov 47252103 lakovna   PP 9.8., 1.4. 05.05.2020 R   irko
04.03.2020 RICHMONT - CZ a.s. 26045010 Galvanická linka, Kolodějská 507, Týn nad Vltavou PP 4.12. 05.05.2020 R   zdstu
09.03.2020 Pila Pasák a.s. 25186264 Pila Pasák PP 7.7. 05.05.2020 R   anra
13.03.2020 ZEMCHEBA, s.r.o. 251 74 797 Chov brojlerů Krajníčko PP-Z 8. 14.04.2020 R   masv
13.03.2020 SKOTCHEBA s.r.o. 260 23 407 Chov skotu Krajníčko PP-Z 8. 14.04.2020 R   masv
13.03.2020 RESTA DAKON s.r.o. 25384201 Přemístitelné drtící a třídící zařízení PP 5.11. 15.04.2020 USN Zastavení řízení anra
16.03.2020 ESW Bohemia k.s., Košice u Soběslavi 235 26045842 ESW Bohemia k.s., Košice u Soběslavi 235 PP-Z 6.5. 14.05.2020     irko
17.03.2020 COLAS CZ, a.s. 26177005 Obalovna a Kotelna obalovny Sudoměřice PP-Z 5.14., 1.1. 08.05.2020 R   anra
18.03.2020 CN Cargo Soedition s.r.o., Vodňany 26049422 Výroba grafitových disperzí PP 7.14. 05.05.2020 R   irko
19.03.2020 ČEZ a.s., Praha 452 74 649 JETE Temelín.COV PP 2.6. 02.06.2020 R   irko
26.03.2020 Zemědělské družstvo Hosín 001 09 339 Farma Hosín PP-Z 8. 05.05.2020 R   masv
26.03.2020 Zemědělské družstvo Hosín 001 09 339 Farma Dobřejovice PP-Z 8. 07.05.2020 R   masv
30.03.2020 BS Cost, s.r.o. 24722774 Pískovna Horusice PP 5.11. 02.06.2020 R   anra
30.03.2020 EUROFARMS AGRO - B s.r.o. 600 66 377 BPS kardašova Řečice PP-Z 1.2., 3.7. 08.05.2020 R   masv
02.04.2020 KAMENOLOMY ČR s.r.o. 49452011 Mobilní technologická linka PP 5.11. 05.06.2020 USN Zastavení řízení anra
02.04.2020 Městys Staré město pod Landštejnem 247499 Rekultivace skládky Pomezí ZS 2.2. 20.04.2020 ZS   irko
02.04.2020 SKLÁDKA LOVĚŠICE a.s. 2861838 Zařízení pro výrobu rekultivačních materiálů ZS 2.3. 29.05.2020 ZS   anra
07.04.2020 ČEZ Energo, s.r.o. 290 60 109 KGJ Veselí nad Lužnicí, Bydžovského PP 1.2. 07.05.2020 R   masv
14.04.2020 KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. 26055996 F.A.Gerstnera 21/3, 370 01 České Budějovice PP 9.9. 24.06.2020 R   zdstu
16.04.2020 Zemědělské družstvo Netřebice 001 09 975 Zemědělský areál Netřebice  PP-Z 8. 15.05.2020 R   masv
16.04.2020 Zemědělské družstvo Chodeč 001 09 975 Zemědělský areál Netřebice  PP-Z 8. 15.05.2020 R   masv
17.04.2020 KAMENOLOMY ČR s.r.o. 49452011 Mobilní technologické linky PP-Z 5.11. 05.06.2020 R   anra
17.04.2020 EKOAREA s.r.o. 28085591 Farma Plavsko ZSU+ZSS 8. 23.04.2020 VYJ Není vyjmen.zdroj zdstu
23.04.2020 Mondi Bupak 450 22 534 Plynová kotelna ZSU+ZSS 1.1. 04.05.2020 ZS   masv
24.04.2020 FM-LAK s.r.o. 251 68 151 Autolakovna Úsilné PP 9.10. 12.05.2020 R   masv
30.04.2020 COLAS CZ, a.s. 26177005 Obalovna a Kotelna obalovny Sudoměřice PP-Z 5.14., 1.1. 19.06.2020 R   anra
30.04.2020 ALAS, a.s. 251 79 829 Chov brojlerů - farma Popovice ZSU+ZSS 8.       masv
06.05.2020 VELIMPEX s.r.o. 26024527 Dřevovýroba a Kotelna PP 7.7., 1.1. 10.06.2020 R   anra
12.05.2020 RITTER PLAST s.r.o. 26025418 Olešník - Nová Ves 27, 375 01 Týn nad Vltavou PP 4.12.   R   zdstu
15.05.2020 Kores Europe s.r.o.,  Nivka 336/,  37853 Strmilov   zpracování plastů PP-Z 6.5.   R   irko
29.04.2020 Správa železnic, státní organizace 70994234 Náhradní zdroj el. energie - žst. Č.Budějovice hl.n. ZSU+ZSS 1.2. 21.05.2020 ZS   zdstu
21.05.2020 Jitex Písek a.s., U Vodárny 1506 60826991 Parní plynová kotelna ZSS 1.1.   ZS   irko
21.05.2020 SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. 60489812 Zdroj páry pro technologii prádelny ZSU+ZSS 1.1. 30.07.2020 ZS   zdstu
22.05.2020 Pila Pasák a.s. 25186264 Pila Pasák PP-Z 7.7. 17.07.2020 R   anra
26.05.2020 Město Borovany, Žižkovo nám. 107 244686 ZŠ Petra Lindy 13, Borovany - kotelna ZSS 1.1.   ZS   irko
27.05.2020 JK Machinery, s.r.o. 27447472 Lakovna JK Machinery, Chýnovská 2420, 390 02 Tábor R 9.8., 1.4. 14.07.2020 R   zdstu
01.06.2020 Fronius Česká republika s.r.o., Tovární 170, Český Krumlov 15887022 provozovna Český Krumlov PP-Z 11.4.   R   irko
01.06.2020 OnSite Power 3 s.r.o. 25062484 Plynová teplárna BRISK Tábor ZSU+ZSS 1.1., 1.2. 24.06.2020 ZS   zdstu
03.06.2020 Zeppelin CLZ s.r.o. 18627223 Mobilní drtící linky PP-Z 5.11. 25.07.2020 R   anra
05.06.2020 SINOP REAL a.s. 26028875 Budějovická 466, Homole ZS 9.11. 21.07.2020 USN Zastavení řízení anra
05.06.2020 Groz-Beckert Czech s.r.o. 25179811 U Sirkárny 255, Č. Budějovice PP-Z 4.12. 21.07.2020 R   anra
10.06.2020 FERT, a.s  260 31 931 Provozovna Soběslav PP-Z 4.14.       masv
11.06.2020 CARTHAMUS a.s. 270 62 970 Energoblok Domoradice - palivová zkouška PP-Z 1.1. 22.06.2020 R   masv
12.06.2020 Českomoravský štěrk, a.s. 25502247 Pískovna Stráž nad Nežárkou PP-Z 5.11. 31.07.2020 R   anra
16.06.2020 E.ON Energie, a.s. 26078201 Kotelna K 02 Urbal Větřní ZSU+ZSS 1.2. 29.06.2020 ZS   zdstu
16.06.2020 E.ON Energie, a.s. 26078201 Kotelna K 01 Sad Míru Větřmí ZSU+ZSS 1.2. 30.06.2020 ZS   zdstu
16.06.2020 KAMENOLOMY ČR s.r.o. 494452011 Kamenolom Nihošovice VYJ 5.11. 09.07.2020 VYJ   anra
17.06.2020 Magdalena Červenková 659 84 382 BPS Koloměřice PP-Z 1.2., 3.7.       masv
17.06.2020 SKOTCHEBA, s.r.o. 260 23 407 Provozovna Krajníčko ZSU+ZSS 8.       masv
22.06.2020 SUDOP PRAHA a.s. 25793349 Recyklační linka ZSU+ZSS 5.11. 08.07.2020 ZS   zdstu
24.06.2020 PEK GROUP, a.s. 083 37 501 Pekárna Strakonice PP-Z 1.1., 3.1.       masv
24.06.2020 Strakonická obalovna s.r.o. 26044226 Obalovna Sousedovice PP-Z 5.14., 1.1.       anra
24.06.2020 STRABAG Asfalt s.r.o. 25186183 Obalovna Těšovice ZSS 5.14.       anra
25.06.2020 DX7 s.r.o. 07817959 Modilní tryskací zařízení PP 4.12.   R   zdstu
30.06.2020 GD Druck s.r.o. 05486050 Tlakové lití, Radomilická 1244, 389 01 Vodňany PP 4.10.   R   zdstu
30.06.2020 Swallowfield s.r.o. 27930729 Linka stáčení parfémů, Vožická 606, 390 02 Tábor PP 11.4.   R   zdstu
09.07.2020 Mikrona holding s.r.o. 25163426 kotelna PP-Z 1.1.   R   irko
14.07.2020 ZET služby s.r.o. 29448719 Drcení a třídění stavebních hmot PP 5.11.       anra
16.07.2020 Veselské služby, s.r.o. 26042011 Kompostárna Drahov PP-Z 2.3.       anra
17.07.2020 Mektec s.r.o., České Budějovice, Rudolfovská tř. 204  251 58 732  dieselagregát ZS 1.2.       irko
20.07.2020 AUTODOPRAVA Němec s.r.o. 26231816 Mobilní recyklace stavebních a demoličních odpadů PP-Z 5.11.       anra
20.07.2020 Röchling Engineering Plastics, s.r.o. 26439441 Výroba plastových polotovarů, Průmyslová 451, Planá n.Luž. PP-Z 6.5.   R   zdstu
22.07.2020 Corrotech Engineering s.r.o., Topolová 1456, Most 27270190 mobilní tryskač PP 4.12.   R   irko
31.07.2020 Rašelina a.s., Soběslav 60071214 kompostárna ZSU+ ZSS 2.3.       irko
06.08.2020 Stavounion a.s., Čechova 164/1, Č. Budějovice 510670 plyn. Kotelna PP-Z 1.1.       irko
07.08.2020 ZEMSPOL: DEŠNÁ, s.r.o. 49017802 ČS pro letecký benzin Nové Sady u Písečného ZSU+ZSS 10.2. 28.08.2020 ZS   zdstu
10.08.2020 AISIN s.r.o.,  26052377 Lití plastů PP-Z 6.5.       irko
12.08.2020 UNIPETROL RPA, s.r.o. 27597075 ČS PHM Benzina Slavonice č. 521 PP-Z 10.2.   R   zdstu
12.08.2020 UNIPETROL RPA, s.r.o. 27597075 ČS PHM Benzina Katovice č. 178 PP-Z 10.2.   R   zdstu
12.08.2020 UNIPETROL RPA, s.r.o. 27597075 ČS PHM Strakonice, Katovická ul., č. 143 PP-Z 10.2.   R   zdstu
12.08.2020 UNIPETROL RPA, s.r.o. 27597075 ČS PHM Tábor, Měšice, č. 170 PP-Z 10.2.   R   zdstu
12.08.2020 UNIPETROL RPA, s.r.o. 27597075 ČS PHM Nová Houžná, č. 174 PP-Z 10.2.   R   zdstu
21.08.2020 MOLO Lipno Hotel s.r.o. 7421346 kotelna hotelu ZS-Z 1.1.       irko
21.08.2020 Ředitelství vodních cest ČR 67981801 ČS PHM - Stání na vlt.vodní cestě, Týn nad Vlt. ZSU 10.2.       zdstu
24.08.2020 VISCOFAN CZ s.r.o.  26021145 polygrafie PP-Z 9.3.       Irko
28.08.2020 ČEVAK a.s. 60849657 Průmyslová ČOV Veselí nad Lužnicí PP 2.6.       zdstu
27.08.2020 Ředitelství vodních cest ČR 67981801 Přenosný čerpací stroj PHM, přístav Hluboká n.Vlt. ZSU+ZSS 10.2.       zdstu
 
Copyright JČK-OZZL        Prohlášení o přístupnosti Webdesign by Lewest.cz